Dalin të dhënat e fundit, ja sa riter ishin lekundja sizmike që goditen pak më parë Rrogozhinën

1165
0

Lekundjet e fundit sizmike te ores 7:55 që u shënuan në vendin tonë ishin larg 7km larg Rogozhines dhe magnitude 4.3 e shkallës rihter.

Lekundjet ishin në një distncë 37 kilometra larg Tiranes ndërsa epiqendra ka qene prane Rrogozhines.

Me pare u raportua lekundje 3.6 rihter ne qytetin e Peqinit por me sa duket matjet nuk janë raportuar të sakta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.