Dalin pamjet nga dasma e Gaz Pajës dhe Irës, si duken çifti në altar

1139
0

Gaz Paja, aktori i humorit i ka dhënë fund beqarisë me bukuroshen bionde, Ira Seferi.

Çifti kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë në tarracën e bashkisë së Tiranës dhe kryetari Veliaj, celebroi çiftin.

Ira, dukej aq e bukur nuse, më një thjeshtësi dhe finesë tepër të veçantë. Edhe Gazi nuk mbeti pas ditën e martesës dhe u “detyrua” të vishte kostumin serioz, por pa larguar nga fytyra buzëqeshjen e lumturisë.

Pas ceremonisë së martesës në tarracën e bashkisë, çifti festoi në hotel Plaza, bashkë me 300 të ftuarit e tyre. Ndërkohë Ira ka publikuar fotot e para me Gazin, tashmë zyrtarisht të martuar. Duken aq bukur…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.