Dalin pamjet, ja si do transformohet Piramida në Tiranë (Video)

328
0

Kryeu i qeverise Edi Rama edhe pse ndodhet ne Itali, ka postuar ne profilin e tij ne Facebook, pamje nga puna për transformimin e Piramidës në Tiranës. Rama shton se ajo do të jetë qendra më e madhe e teknologjisë në rajon.

“Vijon puna për qendrën më të madhe të teknologjisë digjitale në rajon, e cila do ta bëjë piramidën adresën e fëmijëve dhe të rinjve të shekullit XXI. Një projekt transformimi arkitektonik i studios së famshme holandeze MVRDV”, shkruan Rama në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.