Dalin detaje te reja nga hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

8
0

Një ngjarje e rëndë para pak ditësh tronditi opinionin publik, teksa u bë me dije për mediat se Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij Ornela Shehi humbën jetën pasi ranë nga kati i 6-të i pallatit ku jetonin.

Hetuesit amerikanë po hetojnë nëse ka pasur ndonjë konflikt përpara se aktori shqiptar dhe gruaja e tij të vdisnin në lagjen Bronx të New York.

Një burim ka treguar për  “New York Post” se në apartamentin kishte shenja që tregonin se jeta e çiftit nuk ishte e gjitha harmoni, pasi ata nuk vendosën papritur të linin fëmijët e tyre dhe të hidheshin në mënyrë të papritur.

Një shënim vetëvr asjeje nuk u la pas, sipas burimit. Autoritetet janë duke pritur për rezultatet e autopsisë për të përcaktuar nëse Shehi ka pësuar ndonjë lëndim në trup.

Deri tani mjekësia ligjore e qytetit nuk ka marrë një vendim për të përcaktuar shkakun e vd ekjes së Ornela Shehit dhe as të Florind Belliut. Pamjet e publikuara tregojnë momentin kur 28-vjecarja bie e para nga kati i gjashtë i ndërtesës më pas edhe 35-vjeçari Belliu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.