Dajana nënë për herë të dytë, Zogu i nxjerr sekretin live në emision

442
0

Moderatorja e njohur e emisionit `Dite e re`, Dajana Shabani dis ajave me pare dha lajmin se ishte ndare nga bashkeshorti i saj me te cilin ka nje vajze dhe ajo tregoi se tashme kishte nisur nje romane te re ne jeten e vet.

“Tani jam e dashuruar kështu që unë jam duke parë përpara. Jam e ridashuruar!”, tha ajo në emisionin ‘Why not’ duke mos zbuluar asgjë për partnerin e saj të ri.

Mirepo sot te gjithe jane habitur teksa gjate emisionit `Zogu i Tiranes` Hermesi i famshem ka zbuluar se Dajana eshte shtatezane per here te dyte dhe ajo thjesht ka buzeqeshur e nuk ka mohuar.

Nderkohe qe kolegu i saj Besi si per ta kthyer kte situate ne humor ka thene me te qeshur: ” Me lajmet e Zogut, deri 40 vjece Dajana i ka bere nja 5 femije!”

Si perfundim e gjithe kjo ishte loje e Hermesit i veshur si fallxhor dhe fjalet e tj ishin ne kuader te lojes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.