Cudira shqiptare/ Dasmorët bllokojnë autostradën, kërcejnë në mes të rrugës (Video)

26
0

Ndodh edhe kështu ne vendin tone! Dasmorët kanë bllokuar paraditen e sotme autostradën drejt Laçit.

Sikurse shihet në pamje, dasmorët kanë ndaluar makinë në kryqëzimin e Patokut dhe kanë dalë nga mjetet duke kërcyer në mes të rrugës.

Kjo ka shkaktuar edhe bllokimt të trafikut për disa minuta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.