Çobani bën propozimin e çuditshëm për martesë, por merr reagimin që i theu zemrën

412
0

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë mbetur të surprizuar kur kanë parë se një djalë i ri i propozim të dashurës së tij me një unazë që ia kishte vendosur në sisën e një lope.

Postimi i cili është parë nga mijëra njerëz, ka marrë qindra share dhe komente.

Për shumë persona unaza dukej e shëmtuar dhe shumë e lirë.

Djaloshi fermer u përpoq të bënte të lumtur të dashurën e tij, por megjithatë shumë e kritikuan për shije të keqe përsa i përket gjesteve romantike dhe filluan ta sh anin në postim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.