ÇMENDURI/ Mamaja detyroi të birin 3-vjeçar për t’i thënë lamtumirë babait para se ta vriste dhe më pas..

1162
0

Një nënë ka tallur ish-bashkëshortin dhe ka detyruar djalin e vogël t’i thotë lamtumirë babait në kamera përpara se ajo ta qëllojë atë dhe veten në kokë.

Savannah Kriger, 32 vjeç, dhe djali i saj Kaiden, 3 vjeç, u raportuan të zhdukur të hënën pasi ajo u largua nga puna herët për ta marrë atë nga çerdhja për një takim me një mjek.

Ata u gjetën të vdekur herët në mëngjes të martën, 19 orë më vonë, në një kanal kullues në San Antonio, Teksas , me plagë nga armë zjarri. Kriger duhej të përballej me ish-bashkëshortin e saj Brian Kriger në një seancë dëgjimore për paraburgimin po atë ditë.

Hetuesit mblodhën së bashku orët e fundit të Kriger-it të gjallë, ndërsa ajo shkatërroi dy shtëpi në një sulm me armë, mori djalin e saj dhe u shpreh e gëzuar në telefon që ai nuk do ta shihte më.