Çiljeta e mbajti të fshehtë, mësohet kush është ish-partneri i Çiljetës dhe babai i Fernandos (FOTO)

2305
0

Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë në shkurt të vitit 2013.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e quajti Fernando dhe sot është 7 vjeç.

Asnjëherë nuk u bë publik babai i djalit, për të cilin Çiljeta thoshte se nuk jeton në Shqipëri.

Më pas u fol se janë ndarë dhe këngëtarja nisi historinë e dashurisë me portierin Alban Hoxha. Sot është imazhi që në portale flitet të jetë babait të Fernandos.

“Iconstyle” ka publikuar një fotografi të djalit me një burrë dhe një djalë tjetër.

Aty vihet re ngjashmëria e Fernandos me burrin, i cili dyshohet të jetë babai i tij.

Mirëpo këngëtarja nuk ka reaguar ende për këtë imazh dhe mbetet mister identiteti i tij i vërtetë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.