Çfarë po paralajmëron Jozefina Topalli? Ish-kryeparlamentarja del papritur me deklaratën e fortë

4
0

Ditën e djeshme, pas 4 muajsh mungesë është rikthyer në Parlament Sali Berisha. Lidhur me këtë ka reaguar ish-krahu i tij i djathtë, Jozefina Topalli e cila shkruan se: Sot Parlamenti u kthye ne misionin e tij, pas shume kohesh.

Postimi i Topallit:

Komisioni -Me ka cu nana me la gojen. Sot Parlamenti u kthye ne misionin e tij, pas shume kohesh. Per here te pare ne seance u tha e verteta e implikimit tek mafia e incerenatoreve te Rames dhe sherbetorit te tij LB.

Per here te pare u denoncua komisioni “hetimor” i inceneratoreve si nje genjeshter e LB.

Ky komision prej 3 muajsh pervec ca deklaratave te rreme ka bere thjesht demek… Me ka cu nana me la gojen ..thonin dikur per raste te tilla.

Pas shume vitesh ne parlament po lind nje opozite reale, qe ia cjerr masken jo vetem maxhorances , por edhe opozites se shitur tek i pari, shkruan Topalli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.