Cfare po ndodh? Kapen 1.2 milionë euro në Rinas, për herë të dytë brenda pak ditesh

38
0

Policia sekuestron për herë të dytë 1.2 milionë euro në Rinas.

Sasia e madhe e valutës fallco iu kap shtetasit kamerunas, Zindine Fongue.

Kjo është hera e dytë që kapet një shumë e eurove të falsfikuara, pasi kujtojmë se një javë më parë në kuadër të operacionit policor të koduar “Lastra” u arrestua në flagrancë shtetasi Josoue Ngankam i cili po lëvizte me 1.2 milionë euro të falsifikuara.
Ende nuk dihet se ku janë prodhuar dhe se cili ishte destinacioni i tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.