“Çfarë ndjeve kur u martua Afërdita Dreshaj?”, Shpat Kasapi jep përgjigjen befasuese për ish-in e tij

544
0

Lidhja e këngëtarit Shpat Kasapi me modelen Afërdita Dreshaj ka qenë një prej temeva më të përfolura të show-bizit shqiptar.

Por dy personazhet nuk janë më me njëri-tjetrin dhe gjatë kësaj vere Afërdita Dreshaj u martua duke nisur jetën pranë partnerit të saj në Amerikë.

Por, i ftuar në “Shiko kush luan” natën e mbrëmshme, Shpat Kasapi është pyetur rreth ish-të dashurës me të cilën ka kaluar jo pak vite nga jeta e tij.

Shpati u pyet se çfarë ndjeu kur dëgjoi për martesën e Afërdita Dreshaj dhe përgjigja e tij shkaktoi ilaritet në publik.

“Çlirim”-tha Shpati se ndjeu kur ish-i i tij u martua me një tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.