“Çdo gjë e kam bërë vetë” Kjo është vila super luksoze e Ingrit Gjonit

380
0

Ingrit Gjoni si një nga këngëtaret më të ndjekura shqipërisë, vazhdon të prodhojë muzikë dhe në një intervistë nga “Rudina” ajo është shprehur se ka një projekt të ri që po punon.

Ndër të tjera ajo ka zbuluar edhe disa detaj jeta private, mbi raportet që ka me fmiljen si dhe na ka njohur me shtëpinë e saj të re në Gjirin e Lalëzit.

“Çdo gjë e kam bërë nga fillimi vetë dhe pasioni im është vetëm kur merrem me këtë gjë. Jam lodhur shumë gjithë verën, por çdo gjë e kam menduar me trurin tim.
Doja diçka të veçantë. Arkitekte nuk jam, por kam shumë dëshirë dhe më vjen shumë keq që nuk jam bërë”, u shpreh Ingriti.

Nga fotot e publikuara shihet se kjo vile është shumë moderne dhe mbi të gjitha ka plotësuar të gjitha kërkesat e Ingrititi.

Ju fotjmë të shfletoni galerinë e mësipërme.