“Ça shteti jeni ju kështu?” Përplasja e të moshuarës me policinë bashkiake bëhet virale në rrjet

359
0

“Ça shteti jeni ju kështu?” Përplasja e të moshuarës me policinë bashkiake bëhet virale në rrjet

Një video është bërë virale ditën e djeshme ku në të shfaqet policia bashkiake e Tiranës dhe një zonjë e moshuar.

Në video duke zonja e moshuar që debaton me policinë bashkiake, ndërkohë që frutat dhe perimet që ajo po tregtonte janë hedhur në rrugë.

E moshuara që po shiste te rruga e “Durrësit” teksa tërheq karrocën dëgjohet të thotë “Ça shteti jeni ju kështu?”

Nga ana tjetër, kalimtarë të rastit që kanë dëshmuar skenën janë ofruar që të mbledhin 10 mijë lekë të vjetra për të paguar gjobën e vënë nga policia bashkiake. VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.