Britania e shpalli “non-grata”, Berisha ben veprimin e papritur dhe i habit te gjithe

5
0

Ish-kryeministri Sali Berisha duket se planifikon të shijojë fundjavën i qetë pranë bregdetit pa e vrare mendjen nga lista e shteteve qe e kane shpallur apo mund ta shpallin ‘non grata’, ndonëse sot ishte vetë ai që njoftoi se pas SHBA, Mbretëria e Bashkuar e kishte shpallur non-grata.

Berisha duket i pashqetësuar teksa poston këtë foto nga një perëndim dielli mbi det, dhe i uron ndjekësve të tij “fundjavë të mbarë”.

“Perëndim i bukur. Fundjavë të mbarë miq! sb”, shkruan Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.