Brenda Syrit të Kaltër/ Kamera zbulon sekretet në thellësi të perlës shqiptare (VIDEO)

2961
0

Syri i Kaltër është ndër destnacionet më të vizituara, pasi është një nga mrekullitë e natyrës shqiptare në jug të vendit, që lë të mahnitur të gjithë vizitorët.

Një video e disa viteve më parë, ku tregohen mrekullitë nënujore është bërë sërish virale në rrjetet sociale.

Uji i akullt dhe i kristaltë, përbëjnë një joshje dhe krijojnë mister për atë që është në thellësi. Por mungesa e infrastrukturës ka ulur ndjeshëm numrin e personave që kanë vizituar Syrin e Kaltër këtë vit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.