Brenda ambulancës, ja cfare i ka ndodhur protestuesit që goditi Berishën (Video)

37
0

Eshte publikuar nje video nga brenda ambulancës, e cila mori nga Selia e Partisë Demokratike personin që goditi ish-Kryeministrin Sali Berisha. Brenda saj është Gert Shehu, 31-vjecc, banues në Tiranë, I cili goditi me grusht Berishën, teksa ky I fundit marrshonte drejt vendit ku do të mbahej protesta. Ai shihet I shtrirë në krevatin e ambulancës, I prangasour dhe me kokën e mbuluar me bluzë, për të mos u dukur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.