Bora Zemani në finalen e Big Brother VIP, si qëndron e vërteta?

58
0

Ngjarja më e përfolur e këtij Big Brotheri ishte takimi i moderatores, Bora Zemani me aktorin, Donald Veshaj, takim i cili përfundoi me puthje të dyshes.

Por, vetëm pak javë pas takimit Donaldi konfirmoi lidhjen me këngëtaren Beatrix Ramosaj, kështu duke u kthyer sërish në temë kryesore të mediave, me trekëndëshin e krijuar.

Sipas burimeve të “Pamfletit” në TopChannel, një ide lidhur me Bora Zemanin që të jetë prezente në natën finale është hedhur në tavolinë e diskutimeve mes Arbana Osmanit, Lorit dhe Sara Hoxhës.

E nëse Bora do të pranojë ftesën për të qenë pjesë e finales mbetet për tu parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.