Bora thyen heshtjen, deklarata e fortë për Donaldin: Ka të drejtë..

4
0

Bora Zemani, ka reaguar për herë të parë lidhur me historinë e saj të dashurisë me Donald Veshaj.

Ky i fundit në shtëpinë e Big Brother, ka nisur një tjetër marrëdhënie me këngëtaren Beatrix.

“Ju lutem qetësohuni, edhe Donaldi është njeri, edhe ai mund të gabojë, edhe ai mund të zgjedhjë edhe rrugë të tjera, edhe ai ka të drejtën të bëjë cfarë të dojë me jetën e tij, or mos gjykoni, mos kryqëzoni dhe mos dënoni, as unë nuk po e bëj…”, shkruan Bora.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.