Bie sërish leku, ja sa kembehen Euro dhe Dollari diten e sotme

165
0

Euro dhe dollari kane shenuar rritje në kursin e këmbimit me Lekun.

Sipas tregut vendas, monedha europiane sot është këmbyer me 117.5 Lekë, ndersa dollari me 117,7 leke.

Këtë verë Euro preku nivelet më të ulëta historike në kursin e këmbimit me Lekun.

Në fund të muajit Korrik, 1 Euro u këmbye me 116.6 Lekë, niveli më i ulët i regjistruar ndonjëherë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.