Besi tregon shtëpinë në Gjirin e Lalëzit, luks gjithandej (Foto)

799
0

Bes Kallaku ka qenë pjesë e emisionit “E diela shqiptare”, në rubrikën “Për drekë me mua”, ku personazhet VIP, gatuajnë për njëri-tjetrin, në shtëpitë e tyre.

Aktori i humorit kishte zgjedhur të ftonte miqtë e tij VIP, Erion Isai, Arjola Shehu dhe dietologia Blerina Bombaj, në shtëpinë që ai dhe Xhensila kanë në një kompleks turistik në Gjirin e Lalëzit.

Një vilë dykatëshe, e rrethuar nga një oborr ku mbizotëron gjelbërimi dhe me një verandë ku ishte vendosur tavolina e ngrënies.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.