Besi dhe Xhensila japin lajmin e gëzuar dhe të befasishëm

684
0

Një nga çiftet më të dashur dhe më të ndjekur në rrjetet sociale janë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

Pas martesës së bujshme të gjithë po presin që ata të japin lajmin e bukur të shtatzënisë.

Por me sa duket do presim akoma për të Besi dhe Xhensila kanë dalë në natyrë dhe me disa postime kanë treguar se ‘erdhi pranvera’.

“Mirëmëngjes nga unë dhe teta Moza”, shkruan Besi me humor në foton ku shihet i buzëqeshur duke pozuar pranë pemës me mimoza.