Berisha u shpall ‘non-grata’ nga Britania, reagon Evi Kokalari dhe hedh dyshimet e forta: Nje pyetje kam..

42
0

Aktivistja e njohur shqiptaro-amerikane Evi Kokalari ka reaguar pas shpalljes ‘non-grata’ të ish-kryeministrit Sali Berisha nga Britania e Madhe.

“Një pyetje kam – vazhdon Tony Blair të marrë rrogë nga Edi Rama si këshilltar? Jo për gjë, por këto lloj kontratash zakonisht janë më shumë pagesa për favore shumë më të mëdha në të ardhmen sesa konsultime reformash.

Dhe di njëri sa para ka marrë Blair nga Edi këto 10 vjetët e fundit?”, shkruan Kokalari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.