Berisha futet LIVE në TikTok, shikoni cfarë i bëjnë ndjekësit..

28
0

Kreu i PD-së Sali Berisha po përdor të gjitha rrjetet sociale për të qenë pranë të gjitha audiencave. Mes tyre është dhe TikTok, një rrjet social shumë trend mes të rinjve. Platforma e TikTok, funksionon në atë mënyrë  që kur hyn live, njerëzit mund të të bëjnë “dhurata”, të cilat shfaqen në ekran.

Nuk dihet nëse Berisha e dinte këtë, por fotot e tij me kapele, lule e trëndafila, po bëhen virale.