Bën jetë luksoze: Zbulohet emri i vërtetë dhe ku i gjen paratë Vali Corleones

1444
0

Vali Corleone ëshë një nga personazhet që u bë viral pak vite më parë në rrjetet sociale. Jeta e tij luksoze dhe deklaratat e ndryshme që thoshte në emisione e bënë Valin që të kthehej në një personazh që u komentua gjatë në media.

Së fundmi ‘Gazeta Express’ tregon se Vali në fakt është i pasur fal familjes së tij.

Familja e tij e ka prejardhjen nga fshati Llashticë nga komuna e Gjilanit, dhe kanë rreth 50 vjet që jetojnë në Gjilan. Vali Corleone ka mundur të bëjë një jetë luksoze fal bizneseve të familjes të cilët i kanë siguruar dhe roje sigurimi.

Ndërkohë, edhe pse të gjithë e njohin me këtë emër, Vali në të vërtetë quhet Valdrin Sylejmani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.