Beatrix refuzoi darkën me Donaldin/ Bora bën reagimin që askush nuk e priste

102
0

Bora Zemani vijon të përmendet në shtëpinë e Big Brother. Megjithatë ajo ka qëndruar shumë e rezervuar dhe nuk ka reaguar edhe pse është përmendur shpesh herë.

Situata e fundit duket se e ka ngacmuar. Përmendja e Borës nga Ermali dhe përmendja në spektaklin e mbrëjes së kaluar në “Big Brother VIP” ka marrë një reagim prej moderatores.

Ajo ka publikuar një video në TikTok ku ka mbledhur disa nga herër kur emri i saj është përmendur në ekran. Dhe në fund e mbyll me vargun që Stresi i ka dedikuar: Edhe krejt le ta dinë, Bora Zemani është queen.

@borazemani #borazemani ♬ original sound – nothing.to.see.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.