Beatrix konfirmon ndarjen nga Donaldi por ai habit me veprimin

1
0

Ditën e djeshme një postim i Beatrixës konfirmoi ndarjen nga Donaldi. Ajo e quajti historinë e tyre “fallco”, duke i habitur jo pak njerëzit.

Për më teper këngëtarja e hoqi aktorin dhe nga Instagrami. Mirëpo, ndryshe nga ajo, Donaldi nuk ka reaguar ende.

Ai vazhdon ta ndjekë Beatrixën në Instagram dhe nuk ka dhënë asnjë deklaratë në lidhje me ndarjen apo se çfarë ka ndodhur realisht mes tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.