Bashkëshortja e tij mbush 58 vjeç, Zef Deda i bën surprizën më të bukur

803
0

Aktori i madh Zef Deda u ka ngrohur zemrat fansave te tij permes nje urimi qe ka bere per bashkeshorten e tij.

Ne nje postim te bere ne Facebook, ai i ka uruar ditelindjen, ndersa shkruan:

Vitet kalojne dhe dashuria e jetes time Rozi…

erdhi ne vitin e 58 te lindjes, e shendeteshme e forte dhe plot dashuri per mua dhe familjen. Me ndihmen e Zotit ja uroj jeten e gjate edhe 100 vite te lumtura duke e falenderuar per impenjimin e madh dhe kujdesin, qe ka per te gjithe ne!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.