Burri fotografon rastësisht gruan e tij shtatëzënë në një pozë të pabesueshme!

566
0

Në ditët e sotme, njerëzit mund të bejne fotografi me cilësi të lartë nepermjet telefonave te tyre celularë dhe ti vendosin ato ne rrjete te ndryshme sociale për tu pare dhe komentuar nga njerez te ndryshem.
Fotografia që një njeri Florida i beri gruas se tij shtatzënë do t’ju mahnise.Dan Mozer po fotografonte gruan e tij, Angela, pranë plazhit kur ndodhi diçka e mahnitshme …

Në momentin kur ai kapi foton e gruas se tij, një delfin kërceu nga uji.
Dan dhe Angela u përpoqën nje javë më parë per te bere disa foto, por filloi të binte shi. Kështu që ata planifikuan per te shtunën e ardhshme në Atlantik, kur te ishte nje kohe e bukur dhe me diell. transmeton 10gjera.com.
Arsyeja pse kjo histori është kaq e pabesueshme është sepse delfini doli nga uji jo një herë, por dy herë.

“Delfini në të vërtetë u hodh dy herë, por më pëlqeu më shume skena e parë e kërcimit”, tha Dan. “Sa shpejt harroj se sa magjik eshte momenti kur nje delfin del nga uji. Tani po zgjedh kërcimin tim të preferuar! ”
Ata dërguan fotografinë e tyre spektakolare në kanalin e lajmeve lokale, News4JAX, i cili postoi imazhin në faqen e tyre Instagram. Postimi i deritanishëm ka më shumë se 9.000 pëlqime dhe qindra komente. transmeton 10gjera.com.
Menjëherë pas marrjes së fotografisë, Angela lindi një djalë të shëndetshëm me emrin Courtland Thomas.Delfinët simbolizojnë rilindjen dhe riperteritjen. Kjo familje është vërtet me fat!

/©10gjera.com
përktheu j.memeli/