Avoni i Wizz Air u kthye mbrapsht ne mes te rruges, pasagjeri: Na thanë s’ka avion tjetër për sot

2
0

Detaje të reja janë bëre me dije nga manovra e papritur e avionit Wizz Air, i cili u kthe nga fluturimi pasi ishte nisur për në Verona.

Pasagjerët shkruajnë se u kthyen nga rruga pa një arsye specike. Ndërkohë sipas njërit prej tyre, kanë mbetur në aeroportin e Rinasit.

Ata janë njoftuar që nuk ka aviona te tjerë.

Qytetari shkruan:

Me wizzair na kan kthyer ne gjysem te rruges nga tirana per ne verona dhe thojn qe nuk ka avion tjeter per sot kemi ngel ne rinas, anonim te lutem

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.