Arrihet dakordësia në BE, do të hapen kufijtë për këta persona

367
0

Vendet anëtare të BE kanë rënë dakord që të hapin në bllok kufijtë për udhëtarët e vaksinuar plotësisht nga COVID-19.

Agjencia AFP ka njoftuar se sipas burimeve të brendshme ka pasur një  takim mes diplomatëve në Bruksel.

Duket se BE me nisjen e sezonit turistik do të hapë dhe kufijtë për personat që janë vaksinuar plotësisht me dy doza. Lajmi ne perditesim..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.