Arrestohet cifti shqiptarëve në Gjermani/ Policia s’u beson syve nga ajo që gjetën në banesën e çiftit

812
0

Një 30-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë gjermane, bashkë me bashkëshorten e tij shtetase gjermane, pasi akuzohen për trafikimin të lëndëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje.

Mediet gjermane raportojnë se policia bastisi në një operacion special apartamentin në Broßhauser Straße në Ohligs.

Në apartamentin e çiftit u gjetën dhe u sekuestruan tre armë zjarri dhe sasi të lëndëve narkotike. Gjithashtu mësohet se policia gjeti në banesën e çiftit një kasafortë me mijëra euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.