Arditi ka ditëlindjen! Nuk jua merr mendja sa vjeç mbushi sot moderatori

544
0

Moderatori i njohur i “E Diela Shqiptare” Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen e tij. Artisti dhe kantautori i shumë perlave muzikore në vend do të ketë një ditë të mbushur me urime e tufa lulesh nga miqtë e të afërmit.

Por nëse po pyesni veten se në çfarë viti ka lindur Gjebrea, na lejoni t’ju tregojmë se producenti ka lindur më 7 Qershor të 1963 pra sot feston plot 56 vite jetë, ndonëse duket qartazi se koha ka ngecur për artistin shqiptar!

Gjebrea edhe pse ka kohë që është tërhequr nga muzika, vijon të jetë i pranishëm në ekran, përmes emisionit të tij të përjavshëm të dielav

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.