Ardit Gjebrea humb njeriun e shtrenjtë, moderatori jep lajmin e hidhur!

983
0

Moderatori Ardit Gjebrea diten e sotme ka humbur xhaxhain e tij. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai me anë të një statusi në rrjetet sociale. Ai thotë se një ëngjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea.

Teksa i dedikon disa fjalë të ndjera, Arditi tregon se xhaxhi i tij ka qenë mjek.

“Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…

Shembulli i mirësisë, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd.
Në paqe shpirti yt! #shpetimgjebrea”, shkruan Arditi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.