Ard Daullxhiu i ben thirrje Arbana Osmanit: Jam Vip, dua të futem edhe unë në Big Brother

2
0

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, së fundmi ka bërë një thirrje publike për moderatoren e emisionit “Big Brother Vip” Arbana Osmani.

I ftuar në emisionin Expuls, gazetari i thotë atij që të futet në “Përputhen” që ndjekësit e tij të shumëfishohen.

Ardi jo vetëm që pranoi , por shtoi se kërkon që të futet në “Big Brother Albania VIP”, pasi dhe ai është VIP.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.