Arbana Osmanin jep lajmin e papritur, fansat e saj do te gezohen shume

275
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka habitur te gjithe pasi sapo ka njoftuar se do të rikthehet se shpejti në ekran, edhe pse është në javet e fundit të shtatzënisë.

Në sezonin e ri televiziv ajo do të drejtojë  sërish “Dua të të bëj të lumtur”, teksa ka ftuar çdokënd që dëshiron të jetë pjesë e programit, të dergoje historitë e tyre.

“Dua te te bej te lumtur” rikthehet ne ekranin e Topchannelalbania ne Janar. Na dergoni historite tuaja ne adresen histori@top-channel.tv ose na kontaktoni ne numrin +355 69 708 5355. Natyrisht qe mund te mi dergoni dhe mua ketu ne dm sic beni zakonisht  Love you all”, ka shkruar Arbana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.