Arbana Osmani nxjerr foton e ëmbël me Eduart Grishajn, bie ne sy barku i rrumbullakosur

377
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, është në pritje te fëmijës se dytë.

Në një foto të postuar në “Instagram”, Arbana është shfaqur në krahët e partnerit të saj regjisor Eudard Grishaj, ku i duket lehtësisht barku i rrumbullakosur.

Arbana ka shoqëruar Eduartin gjatë xhirimeve të një projekti të ri.

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Gjatë xhirimeve të “Sofia”, filim i drejtuar nga artisti im i preferuar Eduard Grishaj. I ruoj atij dhe të gjithë skuadrës shumë fat”, ka shkruar moderatorja krahas fotos së publikuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.