Ana e përlotur largohet nga studio, ka dy fjalë për Fatjonin: E ulët kjo që bëre

328
0

Ana, është një nga vajzat që e ka shprehur hapur pëlqimin për Fatjonin. Ajo e ka deklaruar më herët këtë gjë, duke shtuar se është e gatshme të ndryshojë për të “përkëdheljet” me djemtë e tjerë, cilësi këto që nuk pëlqehen nga djali. Por sipas Fatjonit, Ana nuk i ka ndryshuar këto cilësi, e për këtë arsye ai është ftohur në marrëdhënien me të, duke kërkuar të dalë në takime me vajzat e tjera të emisionit.

Puntatën e kësaj të premteje, 26-vjeçari ishte në takim me Melisën, ku nuk munguan puthjet dhe përqafimet. Ana, e përlotur, tha se nuk i shkon një mashkulli që të bëjë këto veprime, si një shenjë “ha kma rrjeje” ndaj saj, ndërsa shtoi se Fatjoni e shikon Melisën thjesht si një “objekt se k si”.

“Fatjoni dëshiron të më kthej reston. Më vjen keq për këtë lojë të Fatjoinit. Ai e ka përdorur Melisën, e shikon vetëm si lojë s ek  si. Unë kam shkruar disa gjëra që dua t’i lexoj. Është e shëmtuar që mashkulli të ulet në këtë kategori thjesht për të më kthyer reston”, u shpreh Ana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.