Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm për “Lotarinë Amerikane 2023”: Të gjithë aplikuesit duhet të…

510
0

Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë aplikuesit e lotarisë amerikane.

Përmes një postimi në “Twitter” ashti si cdo vit, edhe kete vit Ambasada këshillon të gjithë qytetarët që të mbrojnë veten nga mashtrimet, duke theksuar dhe njëherë faktin se për të aplikur për Lotarinë Amerikanë nuk nevojiten para.

Kjo do te thote qe nese aplikoni vete, sherbimi eshte falas.

“Mbrojeni veten nga mashtrimet: Nuk nevojiten para për t’u regjistruar për Lotarinë Amerikane 2023. Për informacion të detajuar, klikoni këtu: https://dvprogram.state.gov/”, shkruan Ambasada.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.