“Alo, më doli tamponi pozitiv”, plas sherri ne autobus

727
0

Mediat turke kanë postuar një video gjatë një momenti kur një vajzë e ulur ne autobusin urban shprehet në telefon se ka dale pozitive me Covid-19.

Kur pasagjerët qe po udhetonin bashke me te e dëgjuan këtë kanë reaguar të nervozuar duke i kërkuar të zbresë nga urbani.

Vazja është shprehur se sapo ishte njoftuar per pergjigjen e tamponit dhe se nuk e dinte se ishte e prekur ndaj edhe kishte udhëtuar.

Debati vijoi për disa minuta deri sa vajza zbriti nga autobusi, shkruajnë mediet turke.

Më poshtë pamjet:

Video

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.