Alketa mberrin ne Sanremo, ja cfare pritje i bejne atje

610
0

Alketa Vejsiu eshte nisur diten e sotme per ne Sanremo dhe ka shperndare me ndjekesit e saj duke kerkuar qe ti urojne fat.

Moderatorja gjithashtu ka treguar me nje foto edhe pritjen mahnitese qe i bene atje.

Festivali i kenges ne Sanremo mbahet nga 4 deri më 8 shkurt, ndërsa Alketa do të prezantojë në natën e tretë të festivalit.

Bashkëshorti Ardi Nelaj dhe vajza e Alketës do të ndjekin nga afër Alketa Vejsiun,.

Moderatorja është shprehur e lumtur që do të ndajë skenën me partneren e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina:

“Jam shumë e lumtur që do të ndaj skenën me Georgina-n. Jemi të dyja të huaja dhe më pëlqen ta mendoj Sanremo-n si një qytet të madh të bashkuar”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.