Albi Nako i propozon për martesë partneres së tij në mes të emisionit

1710
0

Albi Nako i ka propozuar për martesë në transmetim live partneres së tij, Dorit. Balerina u bë e njohur gjatë qëndrimit të Albit në shtëpinë e Big Brother VIP, ku në një nga netët e surprizoi atë.

Teksa ishte i ftuar në emisionin “S’e luan topi”, Albi i ka propozuar Dorit dhe mes emocionesh ajo ka thënë po.