Aktorja Rudina Dembacaj perfundon ne spital? Cfare po ndodhe me shendetin e saj..

124
0

Aktorja e njohur eshte eshte shfaqur duke xhiruar filmin ne spital.

Por Dembacaj ditën e sotme ka publikuar disa video në spital, ku shprehet se e ka kapur syri i keq tashem se dime a eshte nje loje apo nje reklame e filmit.

Ne ditet ne vazhdime do te mesojme me shume rreth saj dhe se cfare po gatuan per shikuesit.

I urojme gjithe te mira dhe plot suksese.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.