Aktorit të humorit i bllokojnë patentën: O Edi Rama të… (Video)

506
0

Olsi Bylyku është mjaft i dashur për publikun shyqiptar, ku famën padyshim që e mori sa ishte pjesë e ‘Portokallisë’ me rolin e ‘Kimikatit’.

Ai tashmë ka ndryshuar ambient dhe është sëbashku me Bes Kallakun dhe Erion Isain tek ‘BE Coffee’,

I ftuar në emisionin e Roza Latit ai është shprehur se është shumë i kujdesshëm në timon, por i kanë bllokuar patentën pasi ka qenë duke ecur me 80km/h.

Olsi u shpreh se policët kanë rrezpekt për figurat por atë e ka kapur radari dixhital dhe në një moment ai thotë: Edi Rama të hëngërt mortja, po pse i qite..