AKSIDENT I RËNDË NË ITALI, HUMB JETËN INFERMIERJA SHQIPTARE

490
0
Një grua shqiptare rreth të 50-ave është aksidentuar për vdekje në Itali.
Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në San Lazzaro, komuna e Bolonjës.

Mësohet nga mediat italiane se në vendngjarje nuk pati dëshmitarë dhe policia është duke marrë pamjet nga kamerat e sigurisë së asaj zone për të zbardhur ngjarjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.