“Ajo syzet 400 euro, unë dhuratë nga vëllezërit”, gazetarja: A nuk është e padrejtë?

421
0

Mjaft përshtypje na bëri ditën e sotme Xhisiela Maloku, e cila u paraqit para ambienteve të gjykatës për të mbështetur ish të dashurin e saj, Rexhep Rraja, të cilin vetë e kallëzoi ditë më parë.

Gazetarja e Ora News, Flutura Tora dhe shikimi i saj i ngulitur tek aksesorët luksozë të Xhisielës ranë në sy, teksa luksi i shfrenuar i të resë nga Fushë Kruja nuk kaloi pa u komentuar.

Në një shkrim në Facebook, Flutura thotë se jeta është e padrejtë, teksa krahason veten e saj me Xhisielën që nuk ka punuar asnjë ditë, ndërsa ajo, nga Kukësi arriti të vijë në Tiranë e të jetë zonjë në punën e saj.

Flutura shkruan:
Unë dhe Xhisiela!
Teksa ajo prononcohej, unë meditoja
Ajo syzet 400 euro, unë syzet dhuratë nga vëllezërit.
Ajo rroba firmato, unë xhaketën dhe këmishën e motrave
Ajo tangërllik, unë “pjekje” në diell duke e pritur
A nuk është e padrejtë jeta??

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.