“Ajo ka sot ditelindjen” E dini sa vite diferencë moshe ka Armina me Shkëlzenin?

7420
0

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani feston sot 28-vjetorin e lindjes. E në këtë ditë të shënuar për të nuk kishte si të mungonte urimi i partnerit të saj Shkëlzen Berishës.

“Happy Birthday to the most beautiful gem of all! May you shine forever!Gezuar Ditelindjen shpirt. ❤🎂❤”, shkruan Shkëlzen Berisha në urimin e tij për Arminen, të cilin e ka publikuar në profilin e tij në Facebook.

Xeni, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha është prej vitesh në një marrëdhenie dashurie me blogeren Mevlani. Shkëlzeni është 42 vjec dhe Armina 28. Por dashuria nuk njeh moshë dhe ata të dy duken më të dashuruar se kurrë. Madje së shpejti do të kemi dasmë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.