Adrola Dushi bën publike lidhjen e re me me një kosovar

912
0

Adrola Dushi është një prej modeleve shqiptare më të bukura dhe kjo është një ndër arsyet pse jeta e saj private ngjall mjaft interes.

Ndër shumë artist të tjerë, mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush Luan” ishte e ftuar edhe Adrola

“Zërat lartë e poshtë na kanë treguar se mund të të shohim në të ardhmen si një nuse Kosove. Sa e vërtë është?”, i është drejtuar pyetja bukuroshes.

“Kam dëgjuar lart e poshtë për bashkimin e Shqipërisë me Kosovën, edhe unë thjesht po kontriboj”, është përgjigjur Adrola duke konfirmuar kështu zërat për ldhjen e saj me një djalë nga Kosova.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.