A e dini sa vjeçe është Rudina Magjistari? Nuk do ta besoni..

836
0

Moderatorja Rudina Magjistari është cilesuar shpesh si një nga prezantueset më të njohura të ekranit shqiptar e cila e ka nisur karrierën që kur ka qenë në moshë të re.

Gjate karrierëss së saj ajo ka patur mjaft emisione.

Moderatorja ka lindur ne vitin 1974 dhe është plot 46 vjeçe.

Por, për Rudinen mosha është thjeshtë një numër, asgjë më tepër.

Ajo vijon të jetë më në formë se kurrë dhe nuk e tregon aspak moshën që ka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.