A e dini sa vjeç është Ardit Gjebrea? Nuk do ta besoni kur ta mësoni

766
0

Padyshim që ai është një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar.

Ardit Gjebrea ka fituar zemrat e shikuesve prej vitesh tashmë me programin e tij “E Diela Shqiptare”. Me anë të së cilit mban të mbërthyer para ekranit çdo familje ditën e diel.

Karriera e Gjebresë ka nisur që kur ka qënë shumë i ri, në fillim si këngëtar dhe më pas si moderator.

Por a e dini moshën e moderatorit dhe kantautorit të njohur?

Ardit Gjebrea ka lindur në vitin 1963 dhe është 55 vjeç.

Por padyshim që Arditi ngjan më i ri sesa mosha aktuale që ai ka mbi supe.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.